.

.

Бања Играчки за Години 1 2 3 Годишна возраст,Деца Бања Играчка Сет (Слон Вода може да+5 Меки Играчки)

Бања Играчки за Години 1 2 3 Годишна возраст,Деца Бања Играчка Сет (Слон Вода може да+5 Меки Играчки)

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Стави животински модели во када,тие може да плови на вода и си игра со детето.Исчистете ги и чувајте ги на суво за складирање.Бидете Сигурни Клиенти 100% Задоволни!Ако постојат било какви други прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Стави животински модели во када,тие може да плови на вода и си игра со детето.Оваа играчка сет вклучува голем слон за полевање може да и 5 животни.Нека деца уживајте забава туш време.Има доволно простор во внатрешноста да се приспособат 5 животни.Родителите може да се пополни со вода, полека навалите да се прелива вода на детето малку рака.

Главните карактеристики

Избор на клиент