.

.

KERLIX A. M. D. Антимикробна Газа Завој Ролни [KERLIX AMD РЛ STRL 4.5 X 4.1 YD]

KERLIX A. M. D. Антимикробна Газа Завој Ролни [KERLIX AMD РЛ STRL 4.5 X 4.1 YD]

DEN 205.44

Пристапност
Во достапна форма

Големи Ролни се 4.5 во x 4.1 yds 6 Ply Стерилни ролни што се користат во рана грижа.Тоа обезбедува здравствени установи со ниски трошоци, профилактичка метод на лекување без промена димовска протоколи.

Главните карактеристики

Избор на клиент