.

.

Jopwkuin Проектор Екран, Бела Проектор Екран Проѕирен Екран 60-120 Инчен за Надворешна Кампување Филм за Отворено Кино(100 инчи)

Jopwkuin Проектор Екран, Бела Проектор Екран Проѕирен Екран 60-120 Инчен за Надворешна Кампување Филм за Отворено

DEN 410.16

Пристапност
Во достапна форма

【ПО ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】Совршен По Продажбата на Услугата, Добавувачи Обезбеди Производи Директно. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Нема Виси Дупки, Нема Црна Ивица, Едноставен И Лесно Да се Инсталира. 【ЛЕСНО ДА се НОСАТ】Тоа Е Пренослива И Може да Се Здипли Во Мала Јачина, големина на Пакување, Удобен За Носење. 【ПРИМЕНЛИВИ ОБЈЕКТ】Проектор Завеса За Надворешна Кампување Филм, Отворено Кино. 【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】Направен од Висок Квалитет На Синтетички Полиестер Ткаенини, Оваа Проекција на Екранот Се Силни И Издржливи.Направен од висок квалитет на синтетички полиестер ткаенини, оваа проекција на екранот се силни и издржливи.Тоа е пренослива и може да се здипли во мала јачина, големина на пакување, удобен за носење.Нема виси дупки, нема црна ивица, едноставен и лесно да се инсталира.Двете предната страна и задната страна се бели, не е одраз.Погодна за отворен кампување филм, open-air кино, проѕирен екран е дизајниран за предниот или задниот дел проекција.Карактеристики : Материјал : полиестер, Синтетички ткаенини Должина-да-ширина Сооднос : 16 : 9 Боја : Бела Опција(дијагонала) Димензии(должина*ширина) 60in 133*75см/52.3*29.5 во 72in 159*90cm/62.6*35.4 во 84in 186*105cm/73.2*41.3 во 100in 221*125cm/87*49.2 во 120in 266*147cm/104.7*57.8 во Количина : 1pc Пакетот Вклучува : 1 x Проекција на Екранот.

Главните карактеристики

Избор на клиент