.

.

Tihoo Телефонот Стои на Биро, Количка за Преносни Мобилен Телефон Носителот Стои со Просечна Основа, Прилагодливи Агол&Висина Мобилен Телефон Стојат, Здрав Телефон Н?

Tihoo Телефонот Стои на Биро, Количка за Преносни Мобилен Телефон Носителот Стои со Просечна Основа, Прилагодливи

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

КОМПАКТЕН & ПРЕНОСНИ : Tihoo Мобилен телефон застане е пренослив, свитлива и мала јачина.Целосно укината е големина 4.3*2.6*0.8 инч.Компактен телефон стојат може да бидат удобно сместени во торба, џеб, briefcase, ранец или чанта и зема многу малку простор за складирање.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : телефонот носител е ергономски дизајниран.Висината може да биде лесно да се прилагоди помеѓу 2.4 - 5.5 инчи, аголот можат да бидат прилагодливи меѓу 0°-70° .Можете да го чува во соодветен агол за работа и гледа телефони, i Pad и Kindle, олеснување на болките на вратот, рамото, ' рбет и мускулите.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : телефонот стојат носителот погоден за сите мобилен телефон меѓу 4-10".Како што се Smart телефони, i Pad, апликацијата префрлување, поттикне или e-reader.Можете да го користите кога сте полни, учење, meetting, гледање филм, facetime, во Живо.НЕ се ЛИЗГА ДИЗАЈН ТЕЛЕФОНОТ СТОИ : целата подлога во грбот и долниот дел на мобилен телефон застане се опремени со не се лизга на силиконски влошки, кои може да се обезбеди таблет стојат задржи стабилноста и да се избегне лизгање при користење и да се обезбеди максимална заштита за вашиот уред.УБАВ & ПОГОДНО : Tihoo телефон застане не само што изгледа многу стилски, но исто така многу удобен, бидејќи тоа ги поддржува hands-free.Тоа е погоден за гледање, учење, читање, правење на видео телефонски повик и видео конференција.Тоа ќе се ослободи рацете, ви обезбеди со максимална удобност.Телефонот стои.

Главните карактеристики

Избор на клиент