.

.

Geriop Вода Мат, Не - Ладење Морски Суштества Бебе Playmat за Играње за Деца

Geriop Вода Мат, Не - Ладење Морски Суштества Бебе Playmat за Играње за Деца

DEN 273.36

Пристапност
Во достапна форма

За возраст од 3 месеци & up.Совршен подарок за вашите слатка срцето.Совршен стомак време активност.Стомакот на времето му помага на вашето бебе да се изгради сила во грбот, нозете, рацете и вратот, исто така, одлично за сензорна стимулација, когнитивните способности и социјални вештини.Лесно да се соберат, стомакот време играчка мат е подготвен наскоро.Едноставно се надува тоа, се наполни со вода, и вашето бебе е спремно за тактилни и визуелна забава.Направен од дебела ПВЦ, еко-пријателски, не-токсични и не-истекување.Како бебето притиска и движи, играчки во вода околу од место до место ќе се подобри дете рака-око координација додека охрабрувајќи ги да се подигнете на нивните раце да го фати постоечкиот морски животни.Совршен стомак време активност.Стомакот на времето му помага на вашето бебе да се изгради сила во грбот, нозете, рацете и вратот, исто така, одлично за сензорна стимулација, когнитивните способности и социјални вештини.Направен од дебела ПВЦ, еко-пријателски, не-токсични и не-истекување.Како бебето притиска и движи, играчки во вода околу од место до место ќе се подобри дете рака-око координација додека охрабрувајќи ги да се подигнете на нивните раце да го фати постоечкиот морски животни.За возраст од 3 месеци & up.Совршен подарок за вашите слатка срцето.Лесно да се соберат, стомакот време играчка мат е подготвен наскоро.Едноставно се надува тоа, се наполни со вода, и вашето бебе е спремно за тактилни и визуелна забава.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand new
Material:
PVC
Pattern:
Sea Creatures
Color:
As shows in pictures
Size:
approx.45*45cm / 17.72*17.72in
Valve:
6P Environment Protection
Package List:
1* Inflatable Water Mat :
Notice:
Please allow slight error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :
Избор на клиент