.

.

Вежба Малку Сет, 5 Кутии Извртени Вежба Малку High Speed Челик Директно месо тело Дупка Настроената Дрво Вежба Додаток Алатка за Дупчење од Нерѓосувачки Челик, Алуминиу?

Вежба Малку Сет, 5 Кутии Извртени Вежба Малку High Speed Челик Директно месо тело Дупка Настроената Дрво Вежба

DEN 280.56

Пристапност
Во достапна форма

Висока прецизност и висока круг дупка стапка.Може да се користи и со обичен пиштол вежби и електрични дупчалки, лесно може да го замени.Погоден за дупчење од нерѓосувачки челик, железо, бакар, алуминиум, дрво и акрил листови, итн.Професионално конструктивните дизајн, полесно ладење и подолг живот.Има кутија која може да се чуваат и удобен за носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент