.

.

Wilton Дедо Проверка На Листата Пан Торта

Wilton Дедо Проверка На Листата Пан Торта

DEN 924.00

Пристапност
Во достапна форма

Wilton Торта Тава.Пензија Пан - Акции # 2105-3323. Дедо Проверка На Листата.Најтопол Желби.Подароци Galore.Оваа пан е мора да има за торта декоратерите.Patters вклучени за Дедо Проверка на Неговата Листа, Најтопол Желби и Подароци Galore.Wilton создал овој пан во 1995 година и тоа е веќе во производство.Соберат твое денес!Оваа пан зема еден 2-слој торта микс.

Главните карактеристики

Избор на клиент