.

.

3 Еез Големи Коса Ноктот Клипови за Жените Мат Nonslip Силна Одржи на Косата Додатоци (Злато-Метал)

3 Еез Големи Коса Ноктот Клипови за Жените Мат Nonslip Силна Одржи на Косата Додатоци (Злато-Метал)

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Едноставни Дизајни : Нашата вилица коса клипови се лесно да одговара на било облека.Класичен дизајн и елегантен боја ќе направи да изгледате многу tasteful.Висок Квалитет : Нашата коса стеги се изработени од акрил,и нема да им наштети на вашата коса.Косата клипови не се лесно да се оштети и да исчезнат,па можете да го користите во туш.Практична настава : Овие екстра голема силна ноктот клипови се одлични за долга коса,густа коса,права коса,кадрава или тенка коса.Голем клипови имаат моќни matel пролет и долги заби стеги,кои се nonslip,па тие може да се одржи вашата коса цврсто.Широко Повод : Овие коса клипови може да се користи како дневен носи,готвење,партија,туш,или може да го користи кога ќе се прави спорт,јога.Овој производ ќе ви помогне да чешел косата,направи да изгледа домот и уникатен.Најдобар Избор : Погоден за сите фризури од различни возрасти,млади девојки,малку девојки,зрели жени,мајки,итн.Овој производ може да ви донесе уникатна убавина на сите прилики.Нашата коса стеги се изработени од лесни легури, со позлатени и полиран површина,и не ќе му наштети на вашата коса.На метал коса клипови не се лесно да се оштети и згаснат. 3 коса клипови на различни дизајни за да може да одговара на различни фризури да се направи што повеќе tasteful.Овие коса клипови може да се користи како дневен носи,готвење,партија,туш,или може да го користи кога ќе се прави спорт,јога.Овој производ ќе ви помогне да чешел косата,направи да изгледа домот.

Главните карактеристики

Избор на клиент