.

.

Molex до 8 Pin Адаптер, Dual Molex 4 Pin за да го PCIe 8 Pin PCI Express Моќ Конвертор-Кабел, Видео Графички картички Напојување Кабел Adapte UIInosoo за графичкиот процесор, матична Плоча, 7inch

Molex до 8 Pin Адаптер, Dual Molex 4 Pin за да го PCIe 8 Pin PCI Express Моќ Конвертор-Кабел, Видео Графички

DEN 110.16

Пристапност
Во достапна форма

8 pin PCIe на двоен 4 pin molex моќ кабел обезбедува моќ на графичка картичка од Molex 4pin интерфејс, што се користи за видео картичка, која треба надворешни 8 Pin напојување.Лесно да се инсталира, plug and play, направени од премиум материјали, издржливи во употреба.Се користи за напојување на 8pin конектор графичка картичка со постара напојување, обезбедува лесен решение за напојување на двојна видео картички.Здрав графичка картичка моќ кабел има машки molex конектори и женски PCI конектори со latch за да спречите случајно disconnections.Компатибилен со графички картички од познатите производители како што е ASUS, EVGA Ge Force, Gigabyte, Сафир, и XFX, итн.Должина : 7inch.Ние нудиме грижете се-бесплатно гаранција и пријателски услуги на клиентите во рок од 12 месеци за вашиот сигурни купување.Ако не сте задоволни со било производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви послужи нашите најдобри. 8 pin PCIe на двоен 4 pin molex моќ кабел обезбедува моќ на графичка картичка од Molex 4pin интерфејс, што се користи за видео картичка, која треба надворешни 8 Pin напојување.Лесно да се инсталира, plug and play, направени од премиум материјали, издржливи во употреба.Се користи за напојување на 8pin конектор графичка картичка со постара напојување, обезбедува лесен решение за напојување на двојна видео картички.Здрав графичка картичка моќ кабел има машки molex конектори и женски PCI конектори со latch за да спречите случајно disconnections.Компатибилен со графички картички од познатите производители како што е ASUS, EVGA Ge Force, Gigabyte, Сафир, и XFX, итн.Должина : 7inch We понуда грижете се-бесплатно гаранција и пријателски услуги на клиентите во рок од 12 месеци за вашиот сигурни купување.Ако не сте задоволни со било производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви послужи нашите најдобри.

Главните карактеристики

Избор на клиент