.

.

Лос Милениче Носат Кучето Јака Универзитетот Ајова Прилагодливи Милениче Јаки, Направени во САД – 1 Инч Широк

Лос Милениче Носат Кучето Јака Универзитетот Ајова Прилагодливи Милениче Јаки, Направени во САД – 1 Инч Широк

DEN 340.56

Пристапност
Во достапна форма

Ова значи дека може да се земе вашиот најдобар пријател да се спроведе во било каков вид на времето и никогаш не се грижите за нивната јака носи надолу. Сите производи се направени во САД во Јуџин, Орегон.Откако прилагоди, тоа ќе остане кои должина, додека не readjust.Јака е 1 инчен широк.Тоа доаѓа со никел-позлатен лим Д-прстен, пластични страна ослободување тока, три-планирам слајд, и чувар.НАПРАВЕН ВО АМЕРИКА – Лос Милениче Носат е едно семејство во сопственост на компанијата и е производство на врвот на линијата производи од 2009 година.Тоа нема да се олабави!.ЛЕСНО ДА се ПРИЛАГОДИ ГОЛЕМИНИ – куче јака е 1 инчен широк.Лос Милениче Носат Универзитет на Ајова Куче Јака Поддршка на вашиот омилен колегиум тим заедно со вашиот миленик кога ќе облека нив во овој Универзитет на Ајова Hawkeyes прилагодливи куче јака.Овие куче јаки се изградени да трае!Број на Фанки Стилови Сите катедралната јаки од Лос Милениче Носат доаѓаат во различни стилови и бои, осигурувајќи дека секој љубител можат да го најде вистинскиот куче јака за нивните кожен пријател!Лос Милениче Носат Универзитет на Ајова Куче Јака со гордост се направени во САД!.Спарите со појавување на поводник да заврши изглед (се продава одделно).Обоени мастило на куче јака е sublimated во webbing на двете страни.Овој материјал е УВ отпорни и ќе не водат (дури и кога е влажно) или боја-крварат.СТИЛСКИ ПЕТ ЈАКА – куче јака се направени од издржлив полиестер webbing.

Главните карактеристики

Избор на клиент