.

.

Adsire домашно Кино Систем, Професионалниот Звук Бар, Компјутер за Телефонот

Adsire домашно Кино Систем, Професионалниот Звук Бар, Компјутер за Телефонот

DEN 1322.16

Пристапност
Во достапна форма

Built-in за DSP процесор на звук, јасно и без шум.Поддршка У диск репродукција.Исто така можете да играте од вашиот телефон или друг уред во текот на кабел.Поддршка конекција, целосно компатибилен со повеќето видови на уреди, безжични репродукција, ве молиме да правите што сакате.Лесно да се поврзете и лесен за ракување.Надградена верзија на луксузни стерео, 4 звучници, 3 D стерео опкружувачки звук, ефектот е апсолутно прекрасни. 1. Надградена верзија на луксузни стерео, 4 звучници, 3 D стерео опкружувачки звук, ефектот е апсолутно прекрасни.2. Поддршка конекција, целосно компатибилен со повеќето видови на уреди, безжични репродукција, ве молиме да правите што сакате.3. Поддршка У диск репродукција.Исто така можете да играте од вашиот телефон или друг уред во текот на кабел.4. Built-in за DSP процесор на звук, јасно и без шум.5. Лесно да се поврзете и лесен за ракување.6. Гледајќи ТЕЛЕВИЗИЈА дома е како гледање филм во кино.Тоа ви дава театар-ниво на звук искуство.7. Поддршка за далечинска контрола на работењето, конфигурирате ВО порта влез и ТВ компатибилност.

Главните карактеристики

Colour:
Black
Bluetooth version:
V4.2
Speaker power:
5W * 4
Use transmission power:
1.49mW
Transmission frequency:
2.48GHz
Transmission distance:
8-10 meters
Music playback time:
about 2.5 hours
Charging time:
2-3 hours
Standby time:
240 hours
Supported formats:
A2DP, AVRCP, HSP and HF
Battery:
18650, 3.7V / 4000mA
Signal to noise ratio:
+ -80db
Frequency response:
1000HZ-20KHZ
Charging voltage:
DC 5V / 1A-2A
Charging socket:
micro 5pin (V8)
Support TF card input :
Support 3.5mm input :
Support U disk input :
Support IN port input :
Support infrared receiver :
Does not support hands-free :
Functional Radio Features 20 :
Size:
approx. 550 * 50 * 50mm  / 21.7 * 2.0 * 2.0in
Weight:
approx. 756g
Package list:
1 * Speaker :
1 * Remote Control  :
1 * Cable :
1 * Charging Cable :
1 * Cable :
1 * Manual :
Избор на клиент