.

.

LuDa Пластични Пеколен Wind-up Hippo Пливање Капење Туш Када, Играчки за Деца

LuDa Пластични Пеколен Wind-up Hippo Пливање Капење Туш Када, Играчки за Деца

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Одлично за bathtime када, базен или забава.Лесен и лесно за малку раце да работат.Направени со безбедно висок квалитет не-токсични пластични и мирис за слободни.Правец на горе, ставете ја во вода и да се види hippo пливаат.Навистина плива во вода и индексира на земјата.Охрабрува имагинативна игра, Нема батерии што се бара.Опис : - Правец на горе, ставете ја во вода и да се види hippo пливаат. - Лесен и лесно за малку раце да работат. - Одлично за bathtime када, базен или забава. - Навистина плива во вода и индексира на земјата.Охрабрува имагинативна игра, Нема батерии што се бара. - Направени со безбедно висок квалитет не-токсични пластични и мирис за слободни.Спецификација : - Материјал : Пластика - Боја : Случајни Брод - Големина : 11.5x11x5cm/4.53x4.33x1.97inch Package Вклучува : 1 Парче завршат Toy Note : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент