.

.

Мешани 3styles Хартија Клипови,Фото Виси Пролет Клипови,Дрвени Фото Клипови,Pin Clothespin за детски Роденден Корист Украси,30pcs

Мешани 3styles Хартија Клипови,Фото Виси Пролет Клипови,Дрвени Фото Клипови,Pin Clothespin за детски Роденден

DEN 1336.80

Пристапност
Во достапна форма

Канцеларија Дрво Клипови,Мини Дрво Колче,Свадба Фаворизира и Подароци,Роденден на Услуги и Подароци,Деца Услуги и Подароци.Материјал : Дрво; Големина : Години : 3.5 см *0.4 cm Дебелина : 10мм(3/8")конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инч.Боја : шарени Количина : 10pcs по пакет.Дел Нема:се Меша 3 стилови.Имајте на ум : There are 1 боја,ќе добиете 30pieces за нив.

Главните карактеристики

Избор на клиент