.

.

Renekton Батеријата за Оса 4006-0319, 600538, 633808510046 RS-232, WDT2200

Renekton Батеријата за Оса 4006-0319, 600538, 633808510046 RS-232, WDT2200

DEN 2042.40

Пристапност
Во достапна форма

Volts-3.7 V. Тип-Li-ion.Дел No.-Оса 4006-0319, 600538, 633808510046. Одговара модел-Оса RS-232, WDT2200. Забелешка-Ние ги поддржуваме со нарачување големи количини, ве молиме контактирајте ме ако е потребно.Ве молиме бидете сигурни дека изборот на правото на батеријата,компатибилни со вашиот оригинален производ .Ако не сте сигурни, ве молиме испратете e-mail на нас со вашата батерија детали или слики,ние ќе ви ги даде професионален предлози.Следново е на информации на нашите батерија, ве молиме проверете внимателно пред купување.Компатибилен со батерија дел број : 4006-0319, 600538, 633808510046 Fit Модел на RS-232, WDT2200 Package се вклучени : 1x HYT Замена на батеријата Претпазливост : 1.Не расклопување 2.Не ги фрлајте во оган или вода 3. Не чувајте над 60 ℃(140℉) Вашиот повтори бизнис е важно за нас, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние и ветуваме дека ќе ви помогне да се решат проблемите. 24 H x 282 D e-mail Поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент