.

.

FENGDI Љубов Птици Conure Дрвени Parakeet Месечината Форма Виси Костур Стојат Папагал Замав Hammock со Ѕвона Птица Џвакање Играчка(Мал)

FENGDI Љубов Птици Conure Дрвени Parakeet Месечината Форма Виси Костур Стојат Папагал Замав Hammock со Ѕвона

DEN 1284.00

Пристапност
Во достапна форма

Намалување на Агресија & Осаменост - На папагал џвакање играчки се украсени со светла боја монистра и ѕвона, кои лесно можат да се привлечат папагали?внимание за кратко време и тие ќе играат со овие играчки за долго време секојдневно, да ги задржи вашите папагали зафатен, помалку деструктивни и треба повеќе да се забавуваат часа.Safe Материјали - Нашите птица замав играчки изработени од природни ананас дрво и украсени со шарени монистра и ѕвона, безбедно да се џвака и игра за вашиот малку птици.Тоа е одличен избор за да ги даде на вашиот птица забава и физички вежби.Сет од 2 Птица Играчки - Еден сет вклучува 2 различни птица виси играчки : 1x младата месечина птица замав и 1x falcate птица замав.87 in Package се Вклучени : 1* Папагал Swing Quantity : 1/2pcs Color : natural Features : птицата замав играчка доаѓаат со активна кука која е лесно да се поврзете на челик кука на topper на вашето домашно милениче кафез.На папагал играчки изработени од природни животната средина дрво.Guarantee - Ако не сте задоволни од било која причина, ние и ветуваме на 24 часа со поддршка за корисниците, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било производ&редослед на проблемот.Вашето домашно милениче птица може да ги игра без никакви сомнежи и уверете се мали нивните заби здрав раст.Главен Материјал : wood Size : S : Надворешниот Дијаметар : стан.На бел може да се направи некој звук да се игра со папагали!Не само што стои носителот, но, исто така, како еден замав!Папагалот Костур Стојат само,други додатоци демо на сликата не е вклучена.Идеална Големина за Мали Птици - должината на овие птица замав е за 5.Овие играчки се задржи вашето домашно милениче полни со енергија и да се обезбеди место за вашите миленици за да се искачи, џвакањето, и да пуштате, помага да се избегне депресија и анксиозност предизвикани од досада.51 во Ј : Надворешниот Дијаметар : стан.Рачно ткаени виси птица играчки направи одличен избор за птици кои имаат тенденција кон гризење, фуражни и се кријат своите деликатеси.Сите видови на домашни миленици птици сакаат да пек и џвакање.Во исто време, тие може да се вежба и да се зајакне своите мускули да се промовира добро клун здравје.За големината детали, ве молиме погледнете на големината на табелата, добра големина за мали птици, како што се cockatiels, finches, lovebirds, conures, parakeets и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент