.

.

UCS AUTOPARTS Сет од 4 Hubcaps 15 Тркало Покрива Сребрена / Црна ABS Лесно да се Инсталира на Универзал се Вклопуваат | Пакет од 4 | Вклопува Тојота Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Chevy Chevrolet ?

UCS AUTOPARTS Сет од 4 Hubcaps 15 Тркало Покрива Сребрена / Црна ABS Лесно да се Инсталира на Универзал се Вклопуваат

DEN 1127.76

Пристапност
Во достапна форма

Лесен, безбеден инсталација користење на микро-прилагодлив задржување на систем за совршен обичај се вклопуваат.Тркало покрива одговара на повеќето модели на возила брендови.Изградена од корозија и ' рѓа-отпорни ABS, со lustrous, издржливи завршница.Економичен начин да им даде голема визуелна надградба на вашиот возила' профил.Големина : 15.

Главните карактеристики

Избор на клиент