.

.

Антички Бакар W/Тесни Pin Задник Зглоб 2 x 1 1/2 - 1 Пар | H11-H537D-200AC1 (1)

Антички Бакар W/Тесни Pin Задник Зглоб 2 x 1 1/2 - 1 Пар | H11-H537D-200AC1 (1)

DEN 214.80

Пристапност
Во достапна форма

Центри : 1-3/8" Вкупно Димензии : 2" x 1-1/2" отвори Зглоб Проекција : 1/4" Зглоб Проекција : 1/16".Овие кабинет пеперутка шарки се изработени од челик со применува антички бакар заврши.Пакетот содржи еден пар на задник шарки, без монтажа завртки.Овие шарки може да се користи за градење или реставрација такви мебел, како што кабинети, шкафови, кутии.Нашите пеперутка шарки добра апликација за кујна или купатило кабинети.Центри : 1-3/8" Вкупно Димензии : 2" x 1-1/2" open(51 mm x 38 mm) Зглоб Проекција : 1/4" (6.4 милиметри) Зглоб Проекција : 1/16" (1.6 мм) Нашите пеперутка шарки добра апликација за кујна или купатило кабинети, кутии и др.На лесно се монтира кабинет шарки совршен апарат за градење или реставрација проекти потребни ваков тип на шарки.

Главните карактеристики

Избор на клиент