.

.

beerty Божиќ Украси - LED Светло Свеќа Празник Мала Фенери Декоративни Мала Свеќа Светилки за Декор со Треперење - Дневна Соба, Спална соба, Божиќ Декорација

beerty Божиќ Украси - LED Светло Свеќа Празник Мала Фенери Декоративни Мала Свеќа Светилки за Декор со Треперење

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

Се создаде амбиент : Овие топол чај светилки може да се создаде пријатна и романтична атмосфера и може да се широко се користат за декорација свадба, празник подароци, забава, роденден, градини, ресторани, божиќ, денот на вљубените, ноќта на вештерките, дома декорација или други прилики.Идеална големина : Led батеријата tealight е Идеално одговара за votive носители, чај светлина носители, пластични тикви и luminary кеси.Батеријата управувана чај светлина свеќи направи вашиот полна со слатка и романтична атмосфера!.Безбедно и елегантен : Овие светли и реални flameless чај светлина свеќи, нема оган опасности, постои ризик од пожар, не пуши, не капе восок.Само се чувствуваат слободни да уживате во романтична со вашето семејство, вашиот пријател, и вашите домашни миленици!.Безбедно и Без Оган Ризик, Без Проблеми и Без Неред В flameless свеќи може да се користи во спални соби, ba,дневна соба, бања, итн.Висок Квалитет на Услуга : ви нудиме и брз сервис.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство пријатно. 100% сосема нов и висок квалитет Спецификации : Материјал : Пластични Големина : Прибл 14x8cm/ 5.51x3.15inch Боја : Златна, Црвена, Бела.

Главните карактеристики

Избор на клиент