.

.

Студената Челик Средновековниот Обука Dagger

Студената Челик Средновековниот Обука Dagger

DEN 364.32

Пристапност
Во достапна форма

Целокупната Lenght 16 3/8".Сечилото Дебелина 3/4".Челик / Материјал Santoprene.Рачка - 6 3/8" Долго.Сега можете да вежбате со некои од нашите најпопуларни нож дизајни во релативна безбедност - со нашата гума обука ножеви!.

Главните карактеристики

Избор на клиент