.

.

HONGTAO Кукла Кактус Полнети Играчки Кадифен Растенија Девојки Растенијата Перница Вкусен Кадифен Перница Вкусен Кадифен Играчки Potted Цвет(Розева)

HONGTAO Кукла Кактус Полнети Играчки Кадифен Растенија Девојки Растенијата Перница Вкусен Кадифен Перница Вкусен

DEN 2304.00

Пристапност
Во достапна форма

Тип : Вкусен Кадифен.Материјал : мека кадифен и pp памук.Големина : 25cm.Боја : Сина,Розова,Каки.Пакување листа : 1 * Вкусен Перница.Материјал : мека кадифен и pp cotton Color : Сина,Розова,Khaki Size : 25cm Type : Вкусен Plush Packing листа : 1 * Вкусен Pillow Note : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2cm разлики поради прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент