.

.

BaofuFacai Стрес Олеснување Топки, Солза-Отпорни Не-Токсични TPR Рака Exerciser за Деца и Возрасни, Рака Зафат Strengthener Топки Олеснување Играчки за Вознемиреност Аутизам (Зелен)

BaofuFacai Стрес Олеснување Топки, Солза-Отпорни Не-Токсични TPR Рака Exerciser за Деца и Возрасни, Рака Зафат

DEN 1687.20

Пристапност
Во достапна форма

❤【 Стрес Олеснување Топки 】- Секоја топка има своја уникатна понуда за инспирација и стрес олеснување.Се притисне вашиот гнев и практика рака терапија со оваа стрес олеснување играчка. ❤【 Премиум Квалитет 】- Направени од TPR значи, ова стрес топката или рака терапија играчка или стрес олеснување играчка или она што сакате да го повикате ќе трае. ❤【 Стрес Олеснување и Рака Strengthener 】- Совршени како рака стискаш exerciser, анксиозност помош топка, или контрола strengthener. ❤【 Безбедно и Практично 】- стрес олеснување топката е мека и нема да му наштети на детето, кој ги зајакнува емотивна комуникација помеѓу родителите и децата. ❤【 Совршен Подарок 】- Дали како канцеларија подароци за соработници, подароци за студенти, или рака strengthener за мајка ми.Оваа стрес топката ќе не разочара како подарок за ублажување на стресот, ублажување на анксиозноста, или како fidget играчка.Спецификации : Име : Стрес Олеснување Ball Size : за 6cm/2.36 in Material : еко-пријателски TPR мека, safe Color : жолта, црвена, сина и green Packing : OPP bag Vantages : Функција 1. Родител-дете спорт, се држи до целта топката, производот е мека и нема да му наштети на детето.Функција 2. Самостојно вршење обука на топката, фрли го на ѕидот, и да се чека тој да падне полека.Функција 3. Тоа може да се гмечи, и меки се чувствуваат особено е удобно.Го намалите стресот и рака флексибилност.Пакување Листа : Стрес Олеснување Топката*1.

Главните карактеристики

Избор на клиент