.

.

tuzhi Подот Светилка Подот Светилка, Кристално Антички Месинг Подот Светилка за Дневна Соба и Спалната соба Дневна Модерна Едноставна Метал Стои Светилки 65 H, Лен Сен?

tuzhi Подот Светилка Подот Светилка, Кристално Антички Месинг Подот Светилка за Дневна Соба и Спалната соба

DEN 859.20

Пристапност
Во достапна форма

➤Простор : дневна соба, спална соба, студија, трпезарија. ➤[Материјал] Смола, бакар уметност, крпа уметност, plexiglass. ➤[Боја] абажур : off-бела светилка тело : месинг боја, нога switch. ➤[Завртка устата] E27*1, занает : имитација бакар, жица цртање, извор на светлина : LED, блескаво светилка, енергија-заштеда светилка. ➤[Сцена] Дневна соба, спална соба, студија соба.Име : подот светилка[Материјал] Смола, бакар уметност, крпа уметност, plexiglass[Боја] Абажур : Off-бела Светилка тело : Месинг[Switch] Нога switch[Спирала устата]E27*1[Процес] Имитација бакар, жица цртање[извор на Светлина] LED, блескаво светилка, енергија-заштеда светилка[Сцена] Дневна соба, спална соба, study Note : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Ве молиме имајте предвид дека се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот, бидете сигурни дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Парична казна прирачник за мерење има суптилни грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.➤ Времето за испорака е 10-25 дена➤Ако сè уште не може да добие редоследот по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.➤Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.

Главните карактеристики

Избор на клиент