.

.

Етерично Масло Ролери Шише, DIY Етерично Масло Шише Leakproof Дизајн Дебели Неспокојот за Дома за Патување

Етерично Масло Ролери Шише, DIY Етерично Масло Шише Leakproof Дизајн Дебели Неспокојот за Дома за Патување

DEN 172.56

Пристапност
Во достапна форма

10ml Шише капацитет ви дозволува да ги зачувувате синтеза нафта, природен етерични масла, серум, парфем или на други течности за да ги задоволат вашите потреби.Навој шише устата со алуминиумска легура капа, која се вклопува цврсто на стакло шише и да може ефективно да се спречи било течност истекување.Матирано стакло шише ефикасно ги штити етерично масло од штетните UV зраци и да го спаси од брз volatilization.Може да се користи за складирање на DIY етерични масла, стаклено шише дизајниран со природни камења и ролери топката.Безбедно да се применуваат, се меша и транспорт етерични масла, направен од стакло и со leakproof дизајн.Функција : 1. Матирано стакло шише ефикасно ги штити етерично масло од штетните UV зраци и да го спаси од брз volatilization.2. Може да се користи за складирање на DIY етерични масла, стаклено шише дизајниран со природни камења и ролери топката.3. Безбедно да се применуваат, се меша и транспорт етерични масла, направен од стакло и со leakproof дизајн.4. Навој шише устата со алуминиумска легура капа, која се вклопува цврсто на стакло шише и да може ефективно да се спречи било течност истекување.5. 10ml Шише капацитет ви дозволува да ги зачувувате синтеза нафта, природен етерични масла, серум, парфем или на други течности за да ги задоволат вашите потреби.Спецификација : Предмет Тип : Етерично Масло Ролери Bottle Material : Стаклено Шише Тело : Frosted Capacity : 10ml Пакет Листа : 1 x Етерично Масло Ролери Шише.

Главните карактеристики

Item Type:
Essential Oil Roller Bottle
Material:
Glass 
Bottle Body:
Frosted
Capacity:
10ml
Package List:
1 x Essential Oil Roller Bottle :
Избор на клиент