.

.

Bsorby клима уред Издувна Цевка Адаптер, Преносни AC Црево Конектор Лево и Десно Универзална Издувни Цевки Конектори и Extender клима уред Додатоци за 15/13cm Дијаметар

Bsorby клима уред Издувна Цевка Адаптер, Преносни AC Црево Конектор Лево и Десно Универзална Издувни Цевки Конектори

DEN 1833.60

Пристапност
Во достапна форма

Клима уред Црево Издувните Спојка - Овој производ е продолжен во издувниот воздух канал на мобилен клима уред.AC клима уред Издувна Цевка Конектор - Тоа е погоден за продолжување на две места на дијаметар од 150mm и 130mm.И лево и десно се вртат може да се користи.Клима уред Додатоци - го Користите овој приклучок за да се прошири на издувната цевка.Тоа повеќе не е потребно да се направи разлика меѓу левата рака и десната рака.Издувна Цевка Спојка - Левата рака и десната рака може да се користи.Еден лево-раце и едно право-предадени исто така, може да бидат поврзани.Клима уред Црево Проширување Спојка - Може совршено да се вклопи на цревото без гребење на цревото, вие само треба полека да се стави на цревото во адаптер, и Тоа се вклопува совршено е подготвен за употреба.?.

Главните карактеристики

Избор на клиент