.

.

Чикаго Latrobe 90SPS Високо-Брзински Челик Кратка Должина забележување на т.н Вежба Малку, Соголени (Светла), Круг месо тело, 118 Степен Конвенционалните Точка, 5/8 Големина

Чикаго Latrobe 90SPS Високо-Брзински Челик Кратка Должина забележување на т.н Вежба Малку, Соголени (Светла),

DEN 648.00

Пристапност
Во достапна форма

Краток flute должина резултати во точна локација на забележување на т.н " дупка за 118 степен точка вежби.Произведени од премија на високо-брзински челик.Соголени алатки карактеристика само на база супстрат, без никакви дополнителни третман или облоги и се погодни за широк спектар на апликации.Круг shanks овозможи употреба со широк спектар на toolholding системи.Десната рака се намали алатки имаат сечење акција на која што се ангажира, кога тие се кандидира во стрелките на часовникот насока.Направен во САД.Чикаго latrobe кратка должина вежба малку.Посебна намена за работа на јаглероден челик, алатка за челик и легури на челик.

Главните карактеристики

Избор на клиент