.

.

NTE Електроника NTE5135A Zener Диоди, Axial на Чело, 5% Толеранција, 5W, 20V

NTE Електроника NTE5135A Zener Диоди, Axial на Чело, 5% Толеранција, 5W, 20V

DEN 114.00

Пристапност
Во достапна форма

Тип На Производ : Електронска Компонента.Објектот Пакет Димензија : 0.6 см L X3.0 cm W X10.2 см Х Точка Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.NTE Електроника NTE5135 A Zener Диоди, Axial на Чело, +/- 5% Толеранција, 5 Вати, 20 V.

Главните карактеристики

Избор на клиент