.

.

Галакси Јазиче 8.0 Случај 2019 со Екран Заштитник, СМ-T290/T295 Случај, Herize Тешки Солиден Shockproof Заштитни Случај Покрие со Молив Носителот/Рака на Рака/Рамо, Рака за Samsung Табо

Галакси Јазиче 8.0 Случај 2019 со Екран Заштитник, СМ-T290/T295 Случај, Herize Тешки Солиден Shockproof Заштитни

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

【Монтажни Екран Заштитник & Молив Носителот】Изградена-во анти-лизгање на екранот заштитник за заштита на вашиот samsung табот 8.На рамо, рака би можело да се откажам каде сакате, дури и виси зад главата остатокот од столче.Лесно plug in/out.Ве молиме бидете сигурни дека сте веќе потврди моделот "T290" "T295" или "T297" пред да го купите!.и уште висат на вашето столче.Вграден-во еластична рака на рака ти дава парична казна контрола врз вашиот таблет.Прецизни исечок овозможува целосен пристап до сите копчиња, пристаништа или карактеристики, без отстранување на случај.0 2019 од отпечатоци од прсти и гребнатини.0 инчен 2019 Модел (СМ-T290/T295/T297 Verizon, Т-Мобиле, Спринт) 2019 ослободување.На високо-квалитетни, не-токсични силикони ракав не само што не е shockproof / издржлив, но исто така и удобно на допир.Вграден-во потпирачот ќе поставете ги двете раце за бесплатно, без разлика дали сте гледање видео или играње игри.Оваа функција се користи за патување, ресторан со нарачување, домашниот производ вовед, инженер отворено работа, наставниците, итн.Солиден тешки заштитни случај за Samsung таблета е направен од премиум тешко поликарбонат и анти-лизгање меки силиконски и помина капка отпор тестови, трајни и здрав.0 инчен случај 2019 е направен од високо-одделение термопластични поликарбонат и анти-лизгање на силиконски вграден екран екран заштитник, да се создаде целосна тело за заштита за вашиот таблет.Екстра Перо Молив Носител на карактеристика за оваа нова генерација случај.Молив на носителот може да се одржи вашиот молив во место цврсто за да се избегне паѓа надвор додека пешачите. 【Изградена-во 360 Rotatable Потпирачот & Рака на Рака】360-степен ротирачки вртливата стојат поддржува 3 агли(Вертикална, Хоризонтална, на Половина пат помеѓу).Рака на рака може да се прилагоди на должината за да ги собере за возрасни или деца.Исто така, на рака, им овозможува да се откажам вашиот таблет зад столче за забава за деца.【Компатибилност】????????????????за Samsung Galaxy Tab 8. 【Прилагодливи Рамо, Рака】Прилагодливи рамо зафат може да бидат чудни и пуштање во вашите раце целосно.

Главните карактеристики

Избор на клиент