.

.

Eouine Слушалки Случај за Airpods 1/2, Случај Транспарентен Јасно со Моделот Тенок Shockproof Мека TPU Силикони со Keychain Работи Браник Кожата за Airpods Случај Покрие 1/2, Авиони 2

Eouine Слушалки Случај за Airpods 1/2, Случај Транспарентен Јасно со Моделот Тенок Shockproof Мека TPU Силикони

DEN 210.96

Пристапност
Во достапна форма

Совршен за Airpods 2018 и Нови Airpods 2019, НЕ за Airpods Про.Компатибилен со безжично полнење случај.Направени од TPU материјал, имаат добри шок апсорпција, го заштитува вашиот приклучок за слушалки од непотребни пречки, вдлабнатини и гребнатини.Персонализиран печати шема дизајн го прави вас и вашиот Air Pods погледнете повеќе уникатен, одлична изработка спречува печати на моделот од лесно доаѓа надвор.Компактен, тенок и лесен дизајн овозможува минимална рефус со дополнителна контрола и се чувствуваат.Шок-апсорпција да се заштити вашиот Air Pods добро.Ако најдете на нашата Apple Air Pods 1 / 2 случај имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се реши тоа за вас.Eouine нуди на своите клиенти на најдобар квалитет на производи на Заштитен Браник Случаи, електронски додатоци, нашата цел е клиентот 100% задоволство.Совршен за Airpods 2018 и Нови Airpods 2019, НЕ за Airpods Про.Компатибилен со Air Pods безжични полнење случај.Направени од TPU материјал, имаат добри шок апсорпција, го заштитува вашиот Air Pods од непотребни пречки, вдлабнатини и гребнатини.Персонализиран печати шема дизајн го прави вас и вашиот Air Pods погледнете повеќе уникатен, одлична изработка спречува печати на моделот од лесно доаѓа надвор.Компактен, тенок и лесен дизајн овозможува минимална рефус со дополнителна контрола и се чувствуваат.Шок-апсорпција да се заштити вашиот Air Pods добро.Ако најдете на нашата Apple Air Pods 1 / 2 случај имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се реши тоа за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент