.

.

[3 Тонер + 1 Тапан] Smart Gadget Компатибилен Тонер Кертриџ Замена TN-660 + д-р-630 | Употреба со ХЛ-L2380DW ХЛ-L2300D ХЛ-L2340DW MFC-L2685DW MFC-L2680W MFC-L2740DW DCP-L2540DW MFC-L2740DW Принтери

[3 Тонер + 1 Тапан] Smart Gadget Компатибилен Тонер Кертриџ Замена TN-660 + д-р-630 | Употреба со ХЛ-L2380DW

DEN 1223.76

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Име на производ : TN660 DR630. Пакет Содржина : 3x TN660 1x DR630. Висок Страница Принос : TN660 : 2600 Страници @ 5% покриеност парче DR63 : 12,000 Страници по единица.Компатибилен за : ХЛ-L2300 D ХЛ-L2305 W ХЛ-L2315 DW ХЛ-L2320 D ХЛ-L2340 DW ХЛ-L2360 DW ХЛ-L2380 DW MFC-L2680 W MFC-L2700 DW MFC-L2705 DW MFC-L2707 DW MFC-L2720 DW MFC-L2740 DW MFC-L2685 DW DCP-L2520 DW DCP-L2540 DW Печатач.СОВЕТ : Ако не сте сигурни што мастило касети печатач бара, ве молиме проверете ја етикетата на вашиот стар мастило касети прво.Тоа ќе ви кажам точно мастило касети модел.Име на производ : TN660 DR630 Пакет Содржина : 3x TN660 1x DR630 Висока Страница Принос : TN660 : 2600 Страници @ 5% покриеност парче DR63 : 12,000 Страници парче Компатибилен за : ХЛ-L2300 D ХЛ-L2305 W ХЛ-L2315 DW ХЛ-L2320 D ХЛ-L2340 DW ХЛ-L2360 DW ХЛ-L2380 DW MFC-L2680 W MFC-L2700 DW MFC-L2705 DW MFC-L2707 DW MFC-L2720 DW MFC-L2740 DW MFC-L2685 DW DCP-L2520 DW DCP-L2540 DW Печатач СОВЕТ : Ако не сте сигурни што мастило касети печатач бара, ве молиме проверете ја етикетата на вашиот стар мастило касети прво.Тоа ќе ви кажам точно мастило касети модел.

Главните карактеристики

Избор на клиент