.

.

LORVIES Розова Линии Ленти Црвен Портокал Синозелена Ленти Складирање Кутија Коцка Кошница Кантите Контејнери за Office Home

LORVIES Розова Линии Ленти Црвен Портокал Синозелена Ленти Складирање Кутија Коцка Кошница Кантите Контејнери

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 20.5x20.5cm/ укината големина : 8 x 8 инчи.Карактеристики : Еден двострано печатење.Едноставен и практичен.Лесно се Чисти : За секојдневно чистење, само чистење на пукнатини со четка или со крпа.Погоден за клучеви,рачни часовници, книги, албум, и други мали дребулии.Се вклопува во канцеларија маса, дневна соба, полици итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент