.

.

ZHOUUU DIY Занает Бел 500pcs Боја Бел Декорација 6-12MM Мешана Боја Метал Бел Божиќ на Партијата DIY Накит Додатоци (Боја : 8mm)

ZHOUUU DIY Занает Бел 500pcs Боја Бел Декорација 6-12MM Мешана Боја Метал Бел Божиќ на Партијата DIY Накит Додатоци

DEN 309.60

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Метал. 100% нови.Боја: како што е прикажано.Големина : 6mm/8мм/10мм/12mm.Овие ѕвона ќе додадете силен Божиќ атмосфера за вашиот одмор со своите богати бои и класичната комбинација.На jingle bells се направени од добар квалитет метал со полиран површина, издржливи и сигурни, не е лесно да ' рѓа или нула вашиот раце, може да се чува долгорочно сјај.Материјал : Metal100% нова Боја: како што е прикажано Големина : 6mm/8мм/10мм/12mm Use : Катира Партија/Роденден/Божиќ Decorations Style : како shown Note1 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Note2 : Производ големина може да има грешки и боја може да биде малку нерамномерна боење,ве молиме да се разбере.Нашите jingle bells може да се широко се користат за Божиќ дома декорација, DIY занаети, накит pendant, ѕид hangings подарок пакување, празник декорација, играчка накит додатоци, музика одлуки и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент