.

.

Лето Големи Плочи (10/Pkg)

Лето Големи Плочи (10/Pkg)

DEN 126.00

Пристапност
Во достапна форма

Лето Големи Плочи, 10/pkg, 10.5".Голема Елитното Квалитет На Хартија Плочи.Секој Пакет има 10 хартија плочи.Се погледне за боја-координирани елитното хартија плочи, салфетки, чинии и чаши.Одличен квалитет на садовите се продаваат од страна На Beistle Компанија.

Главните карактеристики

Избор на клиент