.

.

ZHOUUU DIY Занает Бел 10pcs/многу Елка Украси 10/12/14cm Бронза Метал Jingle Bells Лабава DIY Занаети Додатоци Фестивал Партија Декорација (Боја : 10мм)

ZHOUUU DIY Занает Бел 10pcs/многу Елка Украси 10/12/14cm Бронза Метал Jingle Bells Лабава DIY Занаети Додатоци

DEN 964.80

Пристапност
Во достапна форма

100% нови и.Големина : 10/12/14mm.Боја : Бронзени.Материјал : бакар.Овие ѕвона ќе додадете силен Божиќ атмосфера за вашиот одмор со своите богати бои и класичната комбинација.На jingle bells се направени од добар квалитет метал со полиран површина, издржливи и сигурни, не е лесно да ' рѓа или нула вашиот раце, може да се чува долгорочно сјај.Опис : 100% нови и Големина на : 10/12/14mm Color : Bronze Material : copper Usage : божиќ декорација за дома ,jingle bells NOTE : 1 Поради различни производни пакети, може да се 1-3cm отстапување во големина.2 Под различни прилагодувања на светлото и различни компјутерски екрани, ќе има мал боја разликата 3 Молиме обратете се на вистинскиот производ.Пакетот вклучува : 1set Our jingle bells може да се широко се користат за Божиќ дома декорација, DIY занаети, накит pendant, ѕид hangings подарок пакување, празник декорација, играчка накит додатоци, музика одлуки и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент