.

.

Carlisle 4002600 Бројлери го Совладате Скара Четка, Јаглероден Челик Влакната, 30.5 Должина, Тврдо Четка и да се Справи, Природни

Carlisle 4002600 Бројлери го Совладате Скара Четка, Јаглероден Челик Влакната, 30.5 Должина, Тврдо Четка и да

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

Јаглероден челик рѓа доказ четка и метал scraper отстранува депозити, 'рѓа и изгорени-за храна се изгради^Природна боја третираната дрвена глава и 30" тврдо се справи^го Продолжи животот на вашиот скара^Мерки 8.5" Долго x 5" Широк x 1.5" Високо со 1" влакната трим; 30.5" со рачка (вклучени)^Метал навој се справи со крај.

Главните карактеристики

Избор на клиент