.

.

Leviton AWSCT-јас Renoir II Слајд Контрола Промена на Бојата Комплет, Тенка Топлина Мијалник, слонова коска

Leviton AWSCT-јас Renoir II Слајд Контрола Промена на Бојата Комплет, Тенка Топлина Мијалник, слонова коска

DEN 213.60

Пристапност
Во достапна форма

Промена на бојата за полнење.Тенка топлина мијалник.Достапни во различни бои.Контрола тип : Слајд контрола.Користете прилагодено боја појавување, метални бои, и стандардни Leviton бои да се меша и натпревар на свој впечатлив изглед.Од Производителот На Leviton Renoir II линија на архитектонски ѕид кутија нежните поддржува сигурен бројот на апликации со користење на минимален број на SKUs.Renoir II високи перформанси нежните поддршка на сите оптоварување видови и конфигурации.Перформанси, естетика, мулти-локација затемнување, избор на боја и мулти-банда способности направи Renoir II високо функционална, но елегантен решение за архитектонски затемнување контрола.Renoir II Слајд Контрола Промена на Бојата Комплет, Тенка Топлина Мијалник - слонова коска.

Главните карактеристики

Избор на клиент