.

.

ZHOUUU DIY Занает Бел 10PCS Богата и Шарени Божиќ Ѕвона Монистра Jingle Bells Божиќ Партија Декорација Приврзоци DIY Занаети рачно изработени модни Додатоци (Боја : Розова)

ZHOUUU DIY Занает Бел 10PCS Богата и Шарени Божиќ Ѕвона Монистра Jingle Bells Божиќ Партија Декорација Приврзоци

DEN 306.24

Пристапност
Во достапна форма

100% и.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, подарок пакување итн.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Лесно да се создаде вашиот уникатен стил.Овие ѕвона ќе додадете силен Божиќ атмосфера за вашиот одмор со своите богати бои и класичната комбинација.На jingle bells се направени од добар квалитет метал со полиран површина, издржливи и сигурни, не е лесно да ' рѓа или нула вашиот раце, може да се чува долгорочно сјај.Производот се Прикаже : ПОВЕЌЕ ТИПОВИ, ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ ТУКА Функција : 100% и исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, подарок пакување итн.Погоден за професионална употреба или домашна употреба Лесно да се создаде вашиот уникатен стил Пакет Содржина : 30-200 Компјутери/многу Големина на Екранот : Нашата jingle bells може да се широко се користат за Божиќ дома декорација, DIY занаети, накит pendant, ѕид hangings подарок пакување, празник декорација, играчка накит додатоци, музика одлуки и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент