.

.

Hillflower 50 Парче AG4 LR66 SR626 G4 377A 177 Картичка 0% Хг 1.5 V Долго Траење Алкална Нов Премиер на Батеријата

Hillflower 50 Парче AG4 LR66 SR626 G4 377A 177 Картичка 0% Хг 1.5 V Долго Траење Алкална Нов Премиер на Батеријата

DEN 358.32

Пристапност
Во достапна форма

AG4, 377 A, 377, 376, 565, 606, D377. Г4, GA4, GP377, V377, 177, 280-39, SB-AW, BA.L626, LR626, LR66, SR626, SR66, SR626 SW. 1.5 V Алкална Премиер Батеријата.Висок Квалитет на батеријата, Ексклузивно за американскиот пазар само.

Главните карактеристики

Избор на клиент