.

.

РАКА Небото Сино Најлон CRIN Трим Булчински Webbing Коњи Коса - 25 mm W x 5 Метри L

РАКА Небото Сино Најлон CRIN Трим Булчински Webbing Коњи Коса - 25 mm W x 5 Метри L

DEN 308.40

Пристапност
Во достапна форма

Најлон. 100% најлон crin жив лесни пролет уреденост.Димензии : ширина 25 mm, должина од 5 m.Боја : небото сино.Одлична за правење на шапка embellishments, лакови за коса, партија украси и сл.Идеален за millinery на одлуки, свадба дизајнери, модни професионалци, студенти и домашна занает на одлуки. 100% најлон crin жив лесни пролет уреденост.Димензии : ширина 25 mm, должина од 5 m.Боја : небото сино.Одлична за правење на шапка embellishments, лакови за коса, партија украси итн..Идеален за millinery на одлуки, свадба дизајнери, модни професионалци, студенти и домашна занает на одлуки.

Главните карактеристики

Избор на клиент