.

.

YINMZNG Климатизација Правец Одбивни,3PCS Централна Климатизација Deflector Климатизација Правец Одбивни Штекер Одбивни за Спалната соба 30x30cm

YINMZNG Климатизација Правец Одбивни,3PCS Централна Климатизација Deflector Климатизација Правец Одбивни Штекер

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Ефикасно водич за климатизација на воздухот, избегне директна дува на ладен воздух.Употреба на еколошки АБС материјал, безбедно, не‑токсични и нема мирис, издржливи.Лесен за употреба, директна монтажа на клима уред, без удирање инсталација, лесно да го инсталирате и да се комбинираат.Ефикасно заштита на бремените жени и бебиња, за стари лица, сува кожа, настинка и кашла, физичката непријатност.Применливи простор како дневна соба/студија/спална соба/канцеларија.Спецификација : Предмет Тип : клима Уред Правец Одбивни Материјал : АБС Боја : Како што е прикажано на сликата Производ Големина : Прибл. 30x30cm / 11.8x11.8in Тежина : Околу. 511g / 18oz Апликација : Дневна соба/студија/спална соба/office Пакет Листата : 3 x Климатизација Правец Одбивни 3 x Подлога Pasting 4 x Кука Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Главните карактеристики

Избор на клиент