.

.

Кадифен Кукла Играчки,Креативни Перници за Мажите и Жените,Подарок Украси,10.23 во

Кадифен Кукла Играчки,Креативни Перници за Мажите и Жените,Подарок Украси,10.23 во

DEN 261.60

Пристапност
Во достапна форма

СУПЕР МЕКИ ПАРТНЕР】 : висок квалитет, направени од супер мека ткаенина, совршен за hugging и играње!Одличен подарок за секоја прилика и возраст. 【ПОВЕЌЕ ИГРААТ ВРЕМЕ】 : кадифен играчки обезбеди децата со многу можности за забава.Децата може да се игра со симпатична кадифен играчки во приказната и дури и да се прочитаат приказните за кожен пријатели. 【ЛЕСНО ДА ПАТУВААТ】 : Оваа супер меки кадифен играчки е многу погоден за носење, играње, и да спие на перница, без разлика каде се наоѓате.Тоа е една прекрасна придружник и пријател за цел живот. 【Лесно Да се Чисти】 : Направен од перат материјали, рака мие и во машина перат, и дизајниран со реални детали. 【НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ】 : кадифен играчки може да се користи како домашна декорација, супер меки кадифен и меко тело.Не може да се стави долу.За празници, родендени, graduations, бебиња, празници, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста и други посебни прилики незаборавни, слатки подароци се допаѓа ова се секогаш многу популарна.Кадифен играчки никогаш нема да остарам и никогаш нема да биде надвор од тој датум.опис : Направен од високо-квалитетни, безбедни и еколошки мека кадифен ткаенина и PP памук пополнување;Симпатична кадифен играчки може да се користат за декорација куќи и играчки.На пената е мазна и нежна, кои ви даваат на кожата-friendly feel Exquisite подароци и играчки ќе додадете забава на вашиот home Size : 26x15 cm /10.23x5.9in Material : еластична spandex и надолу памук. (Предупредување : ве молиме имајте пакетот и играчки додатоци далеку од јадење по грешка) ★ Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.Кликнете на"MIYUADKAI" за повеќе нов моден стил предмети и нови производи со добар квалитет и ниска цена.

Главните карактеристики

Избор на клиент