.

.

LQS Кујнски Мијалник Одвод на Собранието, Потоне Потрошувачка Кошница Цедилка на 304 Нерѓосувачки Челик со Отстранлив Потоне Цедилка Кошница и Затка 3-1/2-инчи Злато

LQS Кујнски Мијалник Одвод на Собранието, Потоне Потрошувачка Кошница Цедилка на 304 Нерѓосувачки Челик со Отстранлив

DEN 671.76

Пристапност
Во достапна форма

Кујнски Мијалник Мозоци Собрание : За било Стандардните Нерѓосувачки Челик Кујнски Мијалник на Мозоци со Потоне Отворање Големина 3 1/2".Златото Не ' Рѓосувачки Челик Кујнски Мијалник Кошница Цедилка.Отстранлив Посебна Длабоко Цедилка Кошница : да се Спречат Остатоци од Затнување Канализација Цевка.Кујна Цедилка Мозоци Собранието се лесно да се инсталира без никакви алатки. 304 Од Не 'Рѓосувачки Челик : Против' Рѓа & Корозија. (Внимание : ве Молиме мерка мијалникот внимателно да се избере соодветна потоне мозоци собрание.).Злато кујнски мијалник мозоци собранието се направи кујнски мијалник се погледне повеќе модерни.Имајте на кујнски мијалник уредни и лесно се чистат.

Главните карактеристики

Избор на клиент