.

.

ZHOUUU DIY Занает Бел 7Pcs/Многу Метал Jingle Bells Елка Партија Декорација Семејство Украс Божиќ Baubles Занаети Божиќ Ѕвона Големина 4cm (Боја : Сина)

ZHOUUU DIY Занает Бел 7Pcs/Многу Метал Jingle Bells Елка Партија Декорација Семејство Украс Божиќ Baubles Занаети

DEN 1900.80

Пристапност
Во достапна форма

Боја : Види слика по желба.Димензии : 4cm.Количина : 7pcs/пакет.Материјал : Метал.Овие ѕвона ќе додадете силен Божиќ атмосфера за вашиот одмор со своите богати бои и класичната комбинација.На jingle bells се направени од добар квалитет метал со полиран површина, издржливи и сигурни, не е лесно да ' рѓа или нула вашиот раце, може да се чува долгорочно сјај.Производ description Color : Види на сликата optional Size : 4cm Quantity : 7pcs/pack Material : Metal Condition : никогаш не used Be е применливо : Торба облека дома, DIY рачно изработени.....Производ големина и детали pictures Our jingle bells може да се широко се користат за Божиќ дома декорација, DIY занаети, накит pendant, ѕид hangings подарок пакување, празник декорација, играчка накит додатоци, музика одлуки и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент