.

.

12pcs DIY Брод Пропелер 3-Сечилото Реквизити за 2mm Моторни Вратило Модел на Автомобил Модел Брод Multicolor

12pcs DIY Брод Пропелер 3-Сечилото Реквизити за 2mm Моторни Вратило Модел на Автомобил Модел Брод Multicolor

DEN 900.00

Пристапност
Во достапна форма

Дупка со Дијаметар : 1.9 mm (се вклопуваат со 2mm Вратило).Боја : Сина, Црвена, Жолта, Зелена, Розова, Портокалова (2 парчиња за секоја боја).Круг со Дијаметар : 80mm/3.15".Погоден за DIY Модел на Автомобил, Модел на Брод, Мини Фан, итн.Пакет Содржина : 12 x Пропелери со различни бои.Дупка со Дијаметар : 1.9 mm (се вклопуваат со 2mm Вратило) Боја : Сина, Црвена, Жолта, Зелена, Розова, Портокалова (2 парчиња за секоја боја) Материјал : Пластични Секој Нож Должина : 40mm/1.57" Круг со Дијаметар : 80mm/3.15" Погоден за DIY Модел на Автомобил, Модел на Брод, Мини Фан, итн.Пакет Содржина : 12 x Пропелери со различни бои, Ако за било која причина не сте задоволни со било производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со JLMetal.Ние преземе целосна сопственост и одговорност за квалитетот на нашите производи и ќе направиме се во наша моќ да се реши вашиот проблем брзо и ефикасно!.

Главните карактеристики

Избор на клиент