.

.

mDesign Метал Farmhouse Кујната Провизии Храна Складирање Организатор Кошница за Отпадоци - Жица Мрежа Дизајн - за Кабинети, Шкафови, Полици, Countertops, Плакари, Спална соба, Ба?

mDesign Метал Farmhouse Кујната Провизии Храна Складирање Организатор Кошница за Отпадоци - Жица Мрежа Дизајн

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

СКЛАДИРАЊЕ MADE SIMPLE : Овие пространа кантите се одлични за создавање на чиста и организирана кујната кабинет или провизии; Одлични за чување на суви материи, конзервирана стоки, супи, прехранбени пакети, зачини, печење материјали, снек кеси, кухо храна, сода поп шишиња, спортски и енергетски пијалаци; Употреба од страна на по-страна и се комбинираат со други m Design кутии за да се создаде складирање решение што се работи најдобро за вас; Овие кошеви, исто така, работат во која било соба на својот дом.ПРЕНОСНИ : Кантите функција лесно да се носат интегрирани рачки кои се вградени во тоа да се направи едноставен за транспорт на стока од провизии да полица да маса; Само го дофати и да одат; совршен за складирање и организирање на решение за модерните кујни и pantries; Совршен за овошје, зеленчук, тестенини, супи, шишиња, лименки, колачиња, макарони и сирење кутии, пошта, тегли, леб, печива и многу други кујната провизии предмети; Одлични за другите кујнски елементи, како пешкири, свеќи, мали апарати и кујнски алатки.ФУНКЦИОНАЛНА m DESIGN СОВЕТ : за да Креирате складирање на самото место, во mudroom или entryway за надворешна додатоци како безбол капи, капи, ракавици и шалови; Разноврсна, лесни и лесни за транспорт, овие се одлични во станови, condos, колеџ dorm соби, RVs и campers.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силен челик метална жица со трајни рѓа-отпорни заврши; Не-пропадна пластични нозе; Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки 10.1" x 4.1" x 3.6" висока.Се прилагодите фиоките и да ја задржите кујна essentials одделени со compartmentalized коцки.Spatulas, торба клипови, фурна mitts, гранки, лажици и ножеви остане наоѓа кога прибор и опрема се подредени.Елиминирање на нередот и задржи мали простори уредни и чисти со тави, кои доаѓаат во пластика, метал, или бамбус и натпревар речиси никакви естетски.Служат за ужина, мезе, или десерти со стил со декоративен послужавник послужавник.Овие он-тренд одбори дојде во стакло, бамбус, шкрилец, камен, акрилик, или во мулти-ниво опција, со еден лесен-носат справи.На разноврсна дизајн е одлична за сирење, чоколадо, месо, крекери, мини колачи, пијалаци, овошје, и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент