.

.

Ни трошка & Mark за Да се Направи Листа 3 x 5 Инчи Вертикална Индекс Картички - Виолетова (Пакување од 100)

Ни трошка & Mark за Да се Направи Листа 3 x 5 Инчи Вертикална Индекс Картички - Виолетова (Пакување од 100)

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Останете организирани со овие корисна листа на картички!.Доволно мала за да земеш со тебе, се вклопува во вашиот џеб.Проверете исклучување задачи како ќе завршат нив. 3-инчни со 5-инчен големина, печатени на двете страни, 100 картички по пакет.Дебела акции мат картички, бела боја со сиво насловот.

Главните карактеристики

Избор на клиент