.

.

Да Биде Среќен Таблета Кутија,Среќен Таблета Кутија,Инспиративни Накит,Среќен Таблета Кутија,Инспиративни Цитат Слика Пилула Случај.F120

Да Биде Среќен Таблета Кутија,Среќен Таблета Кутија,Инспиративни Накит,Среќен Таблета Кутија,Инспиративни Цитат

DEN 117.60

Пристапност
Во достапна форма

Таа има 3-оддел пластични вметнете со тесни шарки затворач.Постојат три одвоени прегради, овој пренослив комплет може да се направи ќе се користат во текот на целиот ден.Големина : 50mm.100% сосема нов и висок квалитет,пилулата кутија е изграден цврсто, и има сигурен затворач да се задржи вашата лековите безбедно.100% сосема нов и висок квалитет,пилулата кутија е изграден цврсто, и има сигурен затворач да се задржи вашата лековите безбедно.Таа има 3-оддел пластични вметнете со тесни шарки затворач.Овие мали метални предмети се совршен додаток за вршење на апчиња, лекови, додатоци, пеперминт, обетки, или било какви посебни прилично мало богатство!Оваа пилула кутија случај е домот во тоа е едноставноста и многу функционални.Лесно да се отвораат и затвораат, компактен и лесен,лесно се вклопуваат во вашиот џеб,briefcase или ташна.Единствена светла шема,уникатен подарок за мажи или жени.Chirstmas Подарок Ние високо го цени на сите клиенти'opinions за подобрување на продажба,исто така, ако нешто ви се незадоволни,ве молиме контактирајте ме за веројатно најдобро решение.Мала големина pillbox за вашиот џеб, чанта или патна торба, за секојдневна употреба на лекови.Мала големина pillbox за вашиот џеб, чанта или патна торба, за секојдневна употреба на лекови.Случај има едно копче за да го отворите и да е безбедно шарки.Пилулата кутија е стилски, практично решение што го носи таблети на патот.

Главните карактеристики

Избор на клиент