.

.

2 Париз Влошки за Чевли за Жени Амортизирање Лак Supprt Табани Рамни Стапала Болка Relif со Гел Дното Совршено за Спортски Чевли и Чизми, за Жените 5.5-8.5/ Мажи 4.5-7.5

2 Париз Влошки за Чевли за Жени Амортизирање Лак Supprt Табани Рамни Стапала Болка Relif со Гел Дното Совршено

DEN 132.00

Пристапност
Во достапна форма

Уникатен ЕВА удирање вентилација и влакна ткаени мрежа дизајн може да го апсорбира потта и веднаш исчезнува топлина, ги задржи нозете дише, суви и свежи.ШОК АПСОРПЦИЈА И да се НАМАЛИ НОГА ПРИТИСОК : Силикони подлога под петицата за шок апсорпција и намалување на стресот на пета да се опуштите мускулите на нозете и нозете.Тоа, исто така, има јасна линии на грбот на insole.Три големини за вашиот избор, погоден за секого.Ако не сте задоволни со нашата табани, ве молиме бидете сигурни да контактирате со вашиот цел ID пред да се жалат нашата политика на враќање.Добар избор како orthotic табани за спречување и за ублажување на нога болка поврзани со plantar fasciitis, metatarsal болка, лак болка, болка во глуждот, пета поттикне или pronation нозе.Удобност и слободно нозете токму сега!.Овие чевли табани се направени од еластична меморија ЕВА пена и силиконски подлога пета со висок лак поддршка за да се обезбеди висок квалитет и насочени амортизирање да се одржи стабилноста, поддршка на вашите нозе, ги апсорбира шок и намалување на нозе притисок да се релаксираат вашите мускули во нозете и нозете.Многу лесно да се намали од страна на сајт кои се однесуваат на вашата оригинална чевли табани.Ние и ветуваме на разумно и прифатливо решение за да се направи тоа за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент