.

.

Conair На Хеликоптер 24-парче Коса Clipper и Брада / Мустаќи Тример

Conair На Хеликоптер 24-парче Коса Clipper и Брада / Мустаќи Тример

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Лична Нега од Conair : Нашата лична нега линија вклучува висок квалитет на нега на кожата алатки, запалени огледала, фризура колекции, брада и мустаќи trimmers и уво/носот trimmers, дами shavers и орална нега; Conair прави лична нега алатки за вашата дневна рутина.Однос На Обредот : Не попуштат под притисок да изгледаат добро; Conair MAN има брада trimmers, дома barbering колекции, електрични shavers и повеќе за прецизност парчиња и го скратува така можете да добиете на вашиот изглед право.На Conair 2-во-1 Clipper и Тример/На Хеликоптер Заврши Чешлање Систем е 24-парче комплет кој ќе го задржи сте во потрага свежи.Тоа има две монтажни ножеви—еден за сечење на косата и еден за средување на лицето коса.Иновативни Чешлање Алатки : Од коса и брада clippers да trimmers, shavers, epilators и домот фризура колекции; Conair прави висок квалитет чешлање алатки за мажите и жените.И DC мотор на оваа фризура clipper обезбедува 50% повеќе сечење моќ за дури и најтешките коса.Овој кул портокалова и црна clipper е corded и доаѓа со монтажни ножеви за прилагодување.Нерѓосувачки челични ножеви вклучуваат губење на клипинг ножот за ултра-затворете ќелав и згаснат стил, плус лицето средување на сечилото за прецизно брада и детали стил.За да остане чист тоа вклучува берберот кејп, и да се задржи вашата фризура за полнење да работат ефикасно и ефективно тоа, исто така, вклучува четка за чистење и масло.Сè, Но Берберот : Оваа фризура комплет вклучува целосна големина коса clipper нож, на лицето средување на сечилото, 5 позиција чешел прилог, 3 jawline чешли, стил и мустаќи чешли, ножот стража, кејп, чистење со четка и масло, складирање торбичка и повеќе.Сакате да знаете што ќе добиете?За фризурата, овој комплет вклучува девет водич чешли, еден стил, чешел и берберот ножици.Стриже косата дома како про со Conair 2-во-1 Clipper и Тример/На Хеликоптер Заврши Чешлање Систем.Да се заштити вашиот styler, тоа доаѓа со складирање торбичка и ножот guard за да го задржи ножеви остри.Сакате да скратите на лицето коса?Овој комплет, исто така, вклучува лицето средување на сечилото, 5-позиција чешел прилог, 3 jawline чешли и мустаќи чешел за стил на движење.Домот Фризура за Полнење : Оваа 2 in 1 прилагодено styler карактеристики полна големина clipper ножот и лицето средување на ножот; Совршен за давање фризури, брада средување и детали кроење; Ова е крајната чешлање комплет.

Главните карактеристики

Избор на клиент