.

.

Weewooday 9 Парчиња Телефон Зафат Носителот Телескопски Прст на Рака Телефон Заградата Пренослив Телефон Костец Бенд со Срцето Шема, Јамка Прст Потпирач за Универзална

Weewooday 9 Парчиња Телефон Зафат Носителот Телескопски Прст на Рака Телефон Заградата Пренослив Телефон Костец

DEN 251.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакет содржина : пакетот доаѓа со 9 парчиња телефон прстот носители во различни бои, кои се светлина во тежина; Доволно количество и различни бои за да се исполнат вашата секојдневна употреба и за замена, можете да ги споделите со вашите пријатели и семејство.

Главните карактеристики

Избор на клиент