.

.

WiFi Екранот Dongle, VAlinks Безжична HDMI Адаптер 1080P ТВ Приемник Адаптер за Големиот Екран, Поддршка на Miracast DLAN Airplay, Компатибилен со iphone/Андроид/Пиксели/Nexus/Mac/Windows

WiFi Екранот Dongle, VAlinks Безжична HDMI Адаптер 1080P ТВ Приемник Адаптер за Големиот Екран, Поддршка на

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

【High-Definition Слика】Овој безжичен приказ dongle е HDMI порта поддржува 1080 P видео излез и висок квалитет на звук производство.Можете да се поврзете паметен телефон, лаптоп Mac или i Pad со ТЕЛЕВИЗОР, проектор или монитор и она што го гледате на вашиот мобилен уреди ќе се одразува врз поголем екран, која е полесно да се види и е погоден за споделување на датотеки. 【Поддршка Мулти-Уреди】ве Молиме да Контактирате со услуга тим ако сеуште не знаат како да работат.Можете Да ја Прилагодите Miracast Или Air Play/DLNA Систем За Поддршка на IOS Или Android Уреди.Компатибилен со Android 4.2+, на Mac OS X 10.9+, i OS 7.0+, Windows 8.1/10. Лесно Да Се Промени.Само Треба Да Се Движи Прстите.Исто така може да се користи како Автомобил Wi Fi Дисплеј (како Car Play) и одлична Патна Партнерот, едноставно поврзете G2 M (напојува од 5 V/1А) со Автомобил HDMI. 【Стабилна Сигнал-Wifi Екранот Dongle】прикажување на Екранот адаптер за тв.Надворешна Антена 10m Wifi Сигналот Ќе Обезбеди Повеќе Стабилен Безжичен Од Други Уреди(Wi-Fi : 802.11 b / g / n 2.4 GHz ).Адаптер за Стриминг Видео, Веб Сурфање, Слика Гледачот, Живеат на Камера Споделување, Media Player.Речиси и да нема одлагање!Вашиот живот ќе биде лесно. 【Лесно да се Работи】Не апликација или софтвер возачот е потребно.Само со 3 чекори можете лесно да уживате во музика, видео, фотографија, канцеларијата на датотеки и веб-сајт на голем екран : Plug->Connect->Огледало.Вклучете го во ЖИВО е HDMI интерфејсот и употреба 5 V/1А напојување, потоа поврзете го уредот од страна на Miracast, Airplay или DLNA режим со Инструкции, конечно огледало медиумите на големиот екран. 【Кавга-Бесплатно Услуга】Од вашето задоволство е наш врвен приоритет, ова Wi Fi Екранот Dongle е поддржан од страна на нашата безусловна опфатени 30 ден нема ризик парите назад гаранција и 1-Години производство гаранција, било прашање се чувствуваат слободни да контакт нашата услуга поддршка на тимот.Wi Fi Екранот Dongle, VAlinks Безжична HDMI Адаптер 1080 P ТВ Приемник Адаптер за Големиот Екран, Поддршка на Miracast DLAN Airplay, Компатибилен со iphone/Андроид/Пиксели/Nexus/Mac/Windows.

Главните карактеристики

Избор на клиент